Profesjonalne drukarki 3D

Druk 3D może pozwolić Tobie na wykonanie świetnych, nieszablonowych, personalizowanych zabawek dla dzieci. Może chciałbyś wykonywać obudowy do swoich projektów? Lub jesteś profesjonalnym wykonawcą i potrzebujesz taniej alternatywy to prototypowania? Nic straconego! Pomożemy!

Dzięki naszym specjalistom pomożemy w doborze drukarki 3D specjalnie dla ciebie, złożymy ją, skonfigurujemy, wstępnie skalibrujemy, dostarczymy pod wskazany adres. Służymy również pomocą w obsłudze drukarki, oprogramowania do niej czy w doborze materiałów i parametrów druku

wydruk 3d kraków

Przykładowe propozycje

Bambulab X1C + AMS

Ta drukarka to na ten moment największy egzemplarz w stajni Bambulab'a. Model jest zbudowany w konstrukcji Core-XY, posiada LIDAR z obsługą AI, Wi-Fi, system AMS który pozwala na druk wielokolorowy bądź wielomateriałowy. Pole robocze wynosi aż 255mm x 255mm x 255mm! Wszystko w połączeniu powoduje wysokiej jakości wydruki.

Cena:

7 499zł (w tym vat)
Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!
wydruk 3d kraków

Bambulab P1P

P1P jest okrojoną wersją X1C, ta wersja nie posiada zabudowy, lidar'u czy dotykowego ekranu. Natomiast za niższą cenę możemy otrzymać identyczną kosntrukcję Core-XY, możliwość podłączenia systemu AMS, wbudowane Wi-Fi co pozwala na kontrolę drukarki z poziomu komputera czy telefonu. Pole robocze jest identyczne oraz prędkości druku. Tutaj otrzymujemy podobną drukarkę, nieco okrojoną za o wiele niższą cenę!

Cena:

3 299zł (w tym vat)
Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!
wydruk 3d kraków

Bambulab P1S

P1S jest wersją pośrednią między P1P a X1C. Bambulab P1S posiada boki takie jak w X1C. W zestawie dociera również system AMS. Cała reszta jest taka sama. Dodatkowe wewnętrzne wentylatory, filtry tak jak w X1C. Ekran jest identyczny jak w P1P.

Cena:

5 499zł (w tym vat)
Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!
wydruk 3d kraków

Bambulab A1 mini

Drukarki w serii A1 są drukarkami typu kartezjańskie. Stół ma silnik Y, w przeciwieństwie do Core-XY gdzie stół idzie po osi Z. Drukarka A1 mini ma mniejsze pole robocze 180mm x 180mm x 180mm. Seria A1 posiada nowy, lepszy ekstruder który pozwala na nawet szybsze drukowanie. Opcjonalnie jest AMS Lite który pozwala na druk w 4 kolorach jednocześnie!

Cena:

2 299zł - 2 999zł (w tym vat)
Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!
wydruk 3d kraków

Bambulab A1

A1 ma podobne wymiary pola roboczego co seria X i P 256mm x 256mm x 256mm. Tak jak poprzednia jest budowy kartezjańskiej, równie szybka, tania w eksloatacji, łącznośc wifi, bluetooth, oraz jest możliwośc dokupienia systemu AMS Lite które można zmaontować na górze drukarki, co zaoszczędzi nieco miejsca.

Cena:

3 199zł - 3 799zł (w tym vat)
Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!
wydruk 3d kraków

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami a pomożemy!

O Tutaj!