Odkryj Nasze Najnowsze Wydruki Z Wydruk 3D Kraków!

Hej! Mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego. W Wydruk 3D Kraków ciągle pracujemy nad nowymi projektami i właśnie wprowadziliśmy kilka niesamowitych produktów, które już teraz możecie znaleźć na Allegro oraz w naszym sklepie internetowym. Nasze wydruki 3D wyróżniają się nie tylko jakością, ale również kreatywnym designem, który z pewnością Was zachwyci. Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy!

Moai Kubek na Długopisy

Jakiś czas temu mogliście zobaczyć klasyczną statuę Moai z wyspy wielkanocnej, teraz? Teraz przygotowaliśmy Moai ale w wersji kubka na długopisy! Tutaj Chat GPT wyplułby że jest to niezwykły kubek, prawdziwe dzieło sztuki, inspirowane wyspą wielkanocną, bla bla bla, kto by to czytał. Nie owijajmy w bawełnę!

Jest to klasyczny kubeczek, nie jest on niewiarygodnie ciężki bo waży około 60 gramów. Jak to wydruk 3D posiada ciekawą strukturę, nie jest on gładki! (technologia FDM). Jego „lekkość” nie powoduje braku stabilizacji. Testuję go już chwilę i nie mam z nim najmniejszego problemu. Model posiada elementy „wiszące”, więc wymagane są podpory przy druku tego modelu, przez co są miejsca gdzie ten wydruk nie jest perfekcyjny, ale daje za do niepowtarzalnego efektu! Zawsze można to oszlifować małą szlifierką lub papierem ściernym.

Brelok Miniaturowe Nike Air

Buty Nike, ahhhh kto by ich nie chciał. Wydaje mi się, że dzisiaj choć raz każdy miał buty nike, niekoniecznie Air. Ten aspekt zainspirował mnie do wydrukowania czysto dla żartu, śmieszku takiego oto bucika. Jak widać spotykamy się tutaj, czyli śmieszny wydruk skończył na realnym produkcie. Mały bucik bo około 2.5cm x 7cm x 4cm generuje taki zachwyt wśród znajomych, że to głowa mała!

Brelok jak brelok, przypinasz do kluczy i sobie wisi, dla mnie nic nadzwyczajnego. Natomiast jak pojawiłem się w okolicy znajomych z kluczami na zewnątrz to przykuło ich taką uwagę, że zapomnieli o autobusie do którego mieli wsiąść. Jako to wydruk 3D można wydrukować go w niezliczonych kolorach. Ostatnio zacząłem eksperymentować z di-kolorami. Zakupiłem kolor rose-gold oraz black-gold. Jak widać są to tak niesamowite kolory, że po testowym białym wydruku od razu wydrukowałem w tych kolorach. Chyba trzeba zakupić takich kolorów więcej.

Planetarny Spinner

Pamiętacie Fidget Spinnery? Dla kogo tenże wynalazek powstał? Dla osób chorych na ADHD lub autyzm. Skończyło się na tym, że każdy miał fidget spinnera i go sobie kręcił. Jest to spowodowane tym, że dzisiejsze pokolenie musi mieć czymś zajęte ręce (tak, ja też). Według mnie fidget spinnery miały jeden problem, płynność. Dla mnie były one zbyt płynne, zbyt gładkie, ten ruch był „idealny”. Dlatego planetarny spinner jest wykonany za bazie dwukierunkowych zębatek. Dlaczego? Dlatego, że generuje on niepowtarzalny ruch oraz wibracje.

Byłem na festiwalu zawodów niedawno i każdy podbierał mi te małe cudeńka. Można sobie powiedzieć, no kółko, no kręci się, ale żeby się przekonać trzeba właśnie pokręcić. Od razu się człowiek wciąga i nie może przestać. Jak wydrukowałem to w kolorze rose-gold to chyba przez 2 tygodnie kręciłem sobie tym, że aż zapominałem że mam coś w ręce!


Jako Wydruk 3D Kraków możecie nas znaleźć na allegro, social mediach oraz na naszej podstronie sklepu gdzie możecie spotkać powyższe wydruki jak i inne projekty które wykonywaliśmy.